Cēsīs, Uzvaras bulvārī 30,  2016. gada 5. oktobrī durvis vēra vaļā veterinārā klīnika – zooveikals „Tedijs”. 

Klīnikā veterinārā palīdzība tiek sniegta gan suņiem un kaķiem, gan arī citiem mājas sīkdzīvniekiem (seskiem, jūras cūkām, žurciņām, pelēm, trušiem). Zooveikalā var iegādāties visu nepieciešamo, lai Jūsu mīlulis būtu veselīgi paēdis, glīti sapucējies, palutināts ar našķiem un spēļmantiņām.

Veterinārajā klīnikā strādā veterinārārste Jana Kļaviņa, kura savas zināšanas un pieredzi guvusi strādājot veterinārajās kīnikās Valmierā. Apmeklē regulāri kvalifikācijas celšanas seminārus un konferences, lai būtu informēta par jaunākajām tendencēm un atklājumiem veterinārmedicīnā un varētu veiksmīgi jaunās zināšanas pielietot praksē. Veterinārārste sniegs konsultācijas dzīvnieku saimniekiem par viņu mīluli, kopšanu, profilakses pasākumiem, ēdināšanu, saslimšanas gadjumā veiks gan terapeitisko, gan ķirurģisko ārstēšanu.

Nepieciešamības gadījumā sasirgušais mīlulis tiek nosūtīts uz papildus izmeklējumiem  (rentgenogrāfiju, datortomogrāfiju, ultarsonogrāfiju). Sadarbojoties ar laboratorijām ir iespējams veikt plaša spektra laboratoriskos izmeklējumus. Veterinārajā klīnikā var iegādāties medikamentus, barības piedevas, profilaktiskos līdzekļus, kā arī diētisko barību, lai dzīvnieks ātrāk atveseļotos.

Strādājot vienā komandā ar dzīvnieku un tā saimnieku iespējams mūsu mīļdzīvniekam nodrošināt kvalitatīvu un laimīgu dzīvi…

Zooveikalā Jana Kļaviņa ieteiks labāko un garšīgāko barību, našķus dzīvnieku lutināšanai un barības piedevas veselīgam dzīvesveidam. Zooveikalā ir iespējams iegādāties krāsainas un gaumīgas kakla siksniņas, pavadiņas un iemauktiņus ikviena gaumei, kā arī kvalitatīvus ādas un apmatojuma kopšanas līdzekļus, ķemmes. Kaķiem noteikti noderēs kaķu tualetes kastes, smiltis, pārvadāšanas būri, kā arī spēļmantiņas, jautrākai dzīvei.

Radīsim kopā dzīvniekiem pilnvērtīgu un kvalitatīvu dzīvi…

Veterinārā klīnika – zooveikals “Tedijs” sadarbojas un iesaka Cēsīs:

Dzīvnieku uzvedības pazinēju Raulu Plūmi, tel.29102683

Suņu skolu “Duksis”, kinologs Svetlana Andreicēna, tel. 29199559 un Anita Jegorova, tel. 29343237

Mūsu sadarbības partneri:

Specific
Virbac
Hill's
Brekkies